top of page

Paris

Sesja ślubna Joanny i Damiana, która odbyła sie w Paryżu należała do jednych z przyjemniejszych w mojej karierze. 

Dużo dobrej energii, śmiechu i inspirujące miejsca dały w efekcie wiele cudownych i pełnych emocji  kadrów.

Joanna:

"Na prezent ślubny dostaliśmy kilkudniową wycieczkę do Paryża. Po kontakcie z Edyta i ustaleniu, w który dzień pobytu we Francji odbędzie się nasza sesja ślubna, wyruszyła w drogę z Berlina!

 Jak tylko ją zobaczyłam, wiedziałam, że się nie zawiodę.

Pełen profesjonalizm, artystyczna dusza, z niesamowicie pozytywną energią i tysiącem pomysłów na sekundę! Przy niej czuliśmy się tak swobodnie, jak przy kimś, kogo znamy od lat.

Ona tchnęła w nas tyle pewności siebie! Będę wspominać ten dzień do końca życia, dziękuję Ci Edziu za niezapomniane przeżycia!!!"

 

bottom of page